Telefon : +90 0312 473 65 04      Fax : +90 0312 473 65 05

FBT İnşaat adıyla faaliyete başladığımız 2006 yılından bu yana, istikrarlı bir şekilde büyümek ve güvenilir bir kuruluş olarak anılmak amacıyla, kaliteden ödün vermeyen bir iş ahlakını benimsemekteyiz. Lider ve tercih edilir bir firma olmak için kayar kalıp, tünel kalıp ve endüstri tesisleri konusunda ve süreçlerinin kalite standartları çerçevesinde sürdürülmesi gerektiğinin bilincindeyiz.


Bize göre; sektörün öncü kuruluşlarından olmak, faaliyetleri  sürekli kılmak ve  genişleterek sürdürmek için kalite olmazsa olmaz bir niteliktir. Bu anlamda ilk olarak yapabilirliklerimizin bilincinde olarak sözler ve vaatler vermekte ve bu sürecin devamında profesyonel yapılar sağlayarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. 

Dahil olduğumuz sektörün ihtiyacını karşılamak adına, çalışırken kaliteyi öncelemenin olmazsa olmaz bir unsur olduğuna inanmaktayız. Vizyon ve misyonumuza bağlı kalarak sürdürdüğümüz kaliteli ürün ve hizmet sunma politikamız, müşterilerimizin başarısına odaklı bir biçimde seyretmektedir. Bu anlamda, içinde bulunduğumuz sektörde titizlik ve özveri çerçevesinde çalışmalarımıza özen göstermekte, çalışanlarımızın eğitimli ve tecrübeli olmasına dikkat etmekte, iyileştirme çalışmalarımızı sürekli kılmakta ve sektörü yakından takip etme politikamız ile hatasız üretim sağlamayı öncelemekteyiz.